Aloha!
Aż miło mi się zrobiło że to czytasz, jak widzisz blog jest jeszcze nie rozpoczęty, ale nie martwcie się!
Z czasem owa strona zacznie się rozwijać coraz szybciej, aż tyle co się da!
Po odpowiednim momencie powiadomię was miłym, zaskakującym postem który ucieszy na pewno większość czytelników, że już czas zacząć. Ahh, znów kręcę wciąż o tym samym, może pora na to, aby omówić blog?
Zacznę od samych moich myśli, w którym kroiła się chęć założenia bloga o wkrótce moich nowych towarzyszach, mam ochotę dzielić tą radość z innymi, oraz pisać to, co przeżywam. Ale nie ukrywajmy, zastanawiałam się nad pamiętnikiem, ale co? Będę się na nim wyżywać, a nikt nie będzie tego czytał? Dla mnie pamiętnik to jakby pisząc do samej siebie. Może inni w tym coś widzą... Ale ja? Mi brakuje prawdziwych czytelników, a nie sztucznych. Chcę opowiadać jak przemija każdy dzień, na drugi.
Najwięcej będę pisać o swoich towarzyszach, o tym jak się bawią w nowym pomieszczeniu, poznają co dzień nowe miejsca, kolegów, a szczególnie świat. Mam nadzieje że polubią mnie, jak ja ich, zresztą każde kotki są wyjątkowe jak dla mnie. Czasami wyruszają w własne życie - tak, dużo razy mi się to zdarzyło, ale cóż poradzić? Każdy chciałby mieć prywatne chwile. :)
Mam również nadzieje, że przywiążą się do mnie, jak ja do nich. Lecz ciekawe, czy mnie zaakceptują?
To wszystko mnie czeka, milion myśli przechodzi przez głowę. Coś ta wena do mnie przywróciła.
Myślę że nie zostawicie mnie tutaj, codziennie coś poczytacie, blog będzie promowany na różnych grach, więc jest duża szansa na większość czytelników!
Również byłam bym zachwycona jakbyście zajrzeli do przyszłych stron, w którym będą się znajdować opisy moich kociaków, bannery czyli pomoc na uzyskanie większości czytelników udostępniając obrazek reprezentujący naszą stronę, oraz nie zapominając coś dobrego dla was! Będzie to promowanie waszych blogów,stronek, gier, konkursów etc. linki będą wisiały przez dłuższy czas (tydzień) na naszych postach (więcej szczegółów znajdziecie tutaj), no i oczywiście podstawową stronką będzie regulamin, który każdy będzie miał obowiązek go przeczytać, zapoznać oraz przestrzegać.
Mam nadzieje że sobie poradzicie, i mnie nie zawiedziecie!
Pozdrawiam, wasza autorka bloga.